ons team

Bij Technom hechten we veel waarde aan onderlinge samenwerking en betrokkenheid. Iedereen die deel uitmaakt van het Technom team weet dit en voelt dit. We hebben een open bedrijfscultuur en houden de lijntjes graag kort. Zo blijven we als team lekker flexibel en kunnen we onze klanten goed van dienst zijn. Benieuwd naar onze teamleden? Maak hier kennis met alle medewerkers van Technom.

Michael de Jong

Inside sales
sales@technom.com

Rutger de Natris

Stagiair 

Yordi Bok

Service specialist
operations@technom.com

Mark Scheepstra

Founder & CEO
mscheepstra@technom.com
+31 (0)6 21 29 38 02

Jij
hier?

Word jij onze nieuwe Accountmanager?

Ben je geïnteresseerd in wat wij jou kunnen bieden? Bekijk de vacature!

Bekijk vacature

Dennis Mulder

Trainer & Field Engineer

Operations@technom.com

Sebastiaan Kroon

Accountmanager
skroon@technom.com
+31 (0)6 83 57 38 01

Irina Beaumont

Finance
ibeaumont@technom.com

Jij
hier?

Wordt jij onze nieuwe medewerker financiën ?

 Bekijk onze vacature op indeed of op onze website.

Bekijk vacature

Op zoek naar een HBO stageplek?

Bij Technom zijn we altijd op zoek naar nieuw talent. Studeer je in de richting van marketing & communicatie of commerciële economie en ben je op zoek naar een uitdagende stageplek? Neem contact op en vraag naar onze uitdagingen!

Neem contact op

Matthijs Swens

Project en Process Manager
mswens@technom.com
+31 (0)6 39 54 90 24

Jij
hier?

Wordt jij onze logistieke held?

 Bekijk onze vacature op indeed of op onze website.

Bekijk vacature

Marco van Thiel

Engineer
engineering@technom.com

Michael Fluit

Logistics
logistics@technom.com

Michel Terhaar

Operations manager
mterhaar@technom.com

Jij
hier?

Kom jij ons salesteam versterken?

 Bekijk onze vacature verkoper binnendienst en solliciteer!

Bekijk vacature

Jij
hier?

Wordt jij onze officemanager?

 Bekijk onze vacature op indeed of op onze website.

Bekijk vacature

Michael Sleurink

Sales Manager
msleurink@technom.com
+31 (0)6 10 36 05 21

Peter Weyand

Service specialist
operations@technom.com

Angela Wijnands

Inside sales
sales@technom.com

neem
contact op

Je kunt ons altijd bereiken: we staan letterlijk dag én nacht klaar voor onze klanten. Elke dag van het jaar. Heb je een vraag? Laat je gegevens achter en we nemen snel contact op!