ons team

Bij Technom hechten we veel waarde aan onderlinge samenwerking en betrokkenheid. Iedereen die deel uitmaakt van het Technom team weet dit en voelt dit. We hebben een open bedrijfscultuur en houden de lijntjes graag kort. Zo blijven we als team lekker flexibel en kunnen we onze klanten goed van dienst zijn. Benieuwd naar onze teamleden? Maak hier kennis met alle medewerkers van Technom.

Michael de Jong

Inside sales
sales@technom.com

Ronald Velthuis

Logistics
logistics@technom.com

Yordi Bok

Service specialist
operations@technom.com

Danielle van Kampen

Finance & HR manager
finanace@technom.com

Mark Scheepstra

Founder & CEO
mscheepstra@technom.com
+31 (0)6 21 29 38 02

Tommy van der Sluijs

Sales engineer
sales@technom.com

Dennis Mulder

Trainer & Field Engineer

Operations@technom.com

Sebastiaan Kroon

Accountmanager
skroon@technom.com
+31 (0)6 83 57 38 01

Olga Pochekutova

Procurement manager
procurement@technom.com

Op zoek naar een HBO stageplek?

Bij Technom zijn we altijd op zoek naar nieuw talent. Studeer je in de richting van marketing & communicatie of commerciële economie en ben je op zoek naar een uitdagende stageplek? Neem contact op en vraag naar onze uitdagingen!

Neem contact op

Matthijs Swens

Sales manager
mswens@technom.com
+31 (0)6 39 54 90 24

Marco van Thiel

Engineer
engineering@technom.com

Michael Fluit

Logistics
logistics@technom.com

Peter Weyand

Service specialist
operations@technom.com

Michel Terhaar

Operations manager
mterhaar@technom.com

Michael Sleurink

Key accountmanager
msleurink@technom.com
+31 (0)6 10 36 05 21

Jhordy Eckmeyer

Service specialist
operations@technom.com

Angela Wijnands

Inside sales
sales@technom.com

Jij
hier?

Sluit jij je aan bij ons team?

Ben jij gedreven, technisch en houd je van een uitdaging? Dan is een baan bij Technom écht iets voor jou!

Bekijk vacatues

neem
contact op

Je kunt ons altijd bereiken: we staan letterlijk dag én nacht klaar voor onze klanten. Elke dag van het jaar. Heb je een vraag? Laat je gegevens achter en we nemen snel contact op!